DIODE TVS 5.5VWM 12VC SOT26 - D5V0F4U6SO-7
7,10₺
Vergiler Hariç: 5,92₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: D5V0F4U6SO-7
- SKU: D5V0F4U6SO-7
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Low Capacitance |
| Diyot Konfigürasyonu | Quad |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT26 |
| Yön | Uni-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 5.5 V |
| Ters Akım | 200 nA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 3 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 300 mW |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |