DIODE TVS 120VWM 193VC SMB - SMBJ120A-13-F
8,28₺
Vergiler Hariç: 6,90₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SMBJ120A-13-F
- SKU: SMBJ120A-13-F
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AA (SMB) |
| Yön | Uni-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 120 V |
| Ters Akım | 5 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 3.1 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 600 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |