DIODE STAND. Single 3A 1000V SMT DO214AA (SMB) - S3MB-13-F
5,26₺
Vergiler Hariç: 4,39₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: S3MB-13-F
- SKU: S3MB-13-F
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AA (SMB) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 3 A |
| Voltaj (VRRM) | 1000 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |