DIODE STAND. SINGLE 225mA 300V SMT SOD123 - BAV3004W-7-F
4,37₺
Vergiler Hariç: 3,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BAV3004W-7-F
- SKU: BAV3004W-7-F
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Low-Leakge |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD123 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 225 mA |
| Voltaj (VRRM) | 300 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 50 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |