DIODE SCHOTTKY 50V 1A SMB - B150B-13-F
6,59₺
Vergiler Hariç: 5,50₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: B150B-13-F
- SKU: B150B-13-F
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AA (SMB) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 1 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 50 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |