DIODE SCHOTTKY 3A 60V SMA - B360A-13-F
7,65₺
Vergiler Hariç: 6,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: B360A-13-F
- SKU: B360A-13-F
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AC (SMA) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 3 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 60 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |