DIODE SCHOTTKY 2A 60V DO214AC (SMA)
6,12₺
Vergiler Hariç: 5,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: B260A-13-F
- SKU: B260A-13-F
Urun Detaylari
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Diode |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD123 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 500 mA |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 100 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |