DIODE SCHOTTKY 2*0.2A 40V SOT23 - BAS40-05-7-F
2,60₺
Vergiler Hariç: 2,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BAS40-05-7-F
- SKU: BAS40-05-7-F
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Diode |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual Series |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Polarite | None |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 200 mA |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 40 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |