DIODE SCHOTTKY 0,03A 40V SOD323 - SDMK0340L-7-F
4,12₺
Vergiler Hariç: 3,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SDMK0340L-7-F
- SKU: SDMK0340L-7-F
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Diode |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD323 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 30 mA |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 40 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |