DIODE SBR 400V 1A POWERDI 123 - SBR1A400P1-7
29,81₺
Vergiler Hariç: 24,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SBR1A400P1-7
- SKU: SBR1A400P1-7
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Super Barrier |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PowerDI123 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1 A |
| Voltaj (VRRM) | 400 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 85 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |