DIODE SBR 2A 30V POWERDI123 - SBR2U30P1-7
13,93₺
Vergiler Hariç: 11,60₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SBR2U30P1-7
- SKU: SBR2U30P1-7
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Super Barrier |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PowerDI123 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 2 A |
| Voltaj (VRRM) | 30 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |