DIODE SBR 12A 100V POWERDI5 SMT - SBR12U100P5-13
33,92₺
Vergiler Hariç: 28,27₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SBR12U100P5-13
- SKU: SBR12U100P5-13
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Super Barrier |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PowerDI5 |
| Polarite | None |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 12 A |
| Voltaj (VRRM) | 100 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |