DIODE FAST SWITCHING Single 150mA 75V SMT SOD323 - 1N4148WS-7-F
1,15₺
Vergiler Hariç: 0,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1N4148WS-7-F
- SKU: 1N4148WS-7-F
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Fast Switching |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD323 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 150 mA |
| Voltaj (VRRM) | 75 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 4 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |