DIODE FAST SINGLE 2A 50V DO214AC (SMA) - ES2AA-13-F
14,06₺
Vergiler Hariç: 11,72₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ES2AA-13-F
- SKU: ES2AA-13-F
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Super Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AC (SMA) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 2 A |
| Voltaj (VRRM) | 50 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 25 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +150 °C |