DIODE BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 1A 4SOPA - ABS10A-13
6,74₺
Vergiler Hariç: 5,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ABS10A-13
- SKU: ABS10A-13
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOPA-4 |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1000 V |
| Ters Akım (25°C) | 5 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 1 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |