DIODE BRIDGE 2A 1000V SIP-4 KBP TUBE - KBP210G_HF
8,10₺
Vergiler Hariç: 6,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KBP210G_HF
- SKU: KBP210G_HF
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | 4-SIP-KBP |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1000 V |
| Ters Akım (25°C) | 5 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 2 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |