DIODE ZENER 5W 24V ±5% DO15 THT - 1N5359B-HT
5,83₺
Vergiler Hariç: 4,86₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1N5359B-HT
- SKU: 1N5359B-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO15 |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 5 W |
| Ters Akım | 500 nA |
| Empedance (Zzt) | 3.5 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 24 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +200 °C |