DIODE ZENER 5W 15V ±5% DO214AA (SMB) SMT - SMBJ5352B-TP
7,78₺
Vergiler Hariç: 6,49₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SMBJ5352B-TP
- SKU: SMBJ5352B-TP
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | M.C.C. |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AA (SMB) |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 5 W |
| Ters Akım | 1 uA |
| Empedance (Zzt) | 2.5 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 15 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 5W 15V ±5% DO214AA (SMB) SMT - SMBJ5352B-TP
, SMBJ5352B-TP
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.