DIODE ZENER 5W 12V ±5% DO201 THT - 1N5349-MIC
5,37₺
Vergiler Hariç: 4,47₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1N5349-MIC
- SKU: 1N5349-MIC
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | M.I.C. |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO201 |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 5 W |
| Ters Akım | 2 uA |
| Empedance (Zzt) | 2.5 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 12 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +200 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 5W 12V ±5% DO201 THT - 1N5349-MIC
, 1N5349-MIC
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.