DIODE ZENER 250mW 3.6V DFN1006-2A - BZX884-C3V6,315
17,25₺
Vergiler Hariç: 14,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BZX884-C3V6,315
- SKU: BZX884-C3V6,315
Urun Detaylari
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DFN1006-2A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 250 mW |
| Ters Akım | 5 uA |
| Empedance (Zzt) | 85 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 3.6 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 250mW 3.6V DFN1006-2A - BZX884-C3V6
, 315
, BZX884-C3V6
, 315
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular