DIODE ZENER 200V 1.25W DO214AC - BZG03C200-HM3-08
24,48₺
Vergiler Hariç: 20,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BZG03C200-HM3-08
- SKU: BZG03C200-HM3-08
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AC (SMA) |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1.25 W |
| Ters Akım | 1 uA |
| Empedance (Zzt) | 200 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 200 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 200V 1.25W DO214AC - BZG03C200-HM3-08
, BZG03C200-HM3-08
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.