DIODE ZENER 1W 9.1V ±5% DO41 THT - 1N4739ATR
2,25₺
Vergiler Hariç: 1,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1N4739ATR
- SKU: 1N4739ATR
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO41 |
| Kılıf / Kasa Materyali | Glass |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1 W |
| Ters Akım | 10 uA |
| Empedance (Zzt) | 5 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 9.1 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +200 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 1W 9.1V ±5% DO41 THT - 1N4739ATR
, 1N4739ATR
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.