DIODE ZENER 1W 200V ±5% DO214AC (SMA) SMT - 1SMA200ZA-HT
4,08₺
Vergiler Hariç: 3,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1SMA200ZA-HT
- SKU: 1SMA200ZA-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AC (SMA) |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1 W |
| Ters Akım | 5 uA |
| Empedance (Zzt) | 1.5 k Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 200 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |