DIODE ZENER 1W 18V ±5% DO214AC (SMA) SMT - SMAZ18-13-F
4,72₺
Vergiler Hariç: 3,94₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SMAZ18-13-F
- SKU: SMAZ18-13-F
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AC (SMA) |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1 W |
| Ters Akım | 500 nA |
| Empedance (Zzt) | 15 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 18 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 1W 18V ±5% DO214AC (SMA) SMT - SMAZ18-13-F
, SMAZ18-13-F
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.