DIODE ZENER 1W 13V ±5% SOD89 SMT - BZV49-C13,115
28,15₺
Vergiler Hariç: 23,46₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: BZV49-C13,115
- SKU: BZV49-C13,115
Urun Detaylari
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT89 |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | N/A |
| Güç (Max) | 1 W |
| Ters Akım | 100 nA |
| Empedance (Zzt) | 10 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 13 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 1W 13V ±5% SOD89 SMT - BZV49-C13
, 115
, BZV49-C13
, 115
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.