DIODE ZENER 1.5W 3.3V ±5% DO214AC (SMA) SMT - 1SMA5913BT3G
9,86₺
Vergiler Hariç: 8,22₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1SMA5913BT3G
- SKU: 1SMA5913BT3G
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AC (SMA) |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1.5 W |
| Ters Akım | 50 uA |
| Empedance (Zzt) | 10 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 3.3 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |