DIODE ZENER 1.3W 6.2V ±5% DO41 THT - BZX85C6V2-TAP
2,94₺
Vergiler Hariç: 2,45₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BZX85C6V2-TAP
- SKU: BZX85C6V2-TAP
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO41 |
| Kılıf / Kasa Materyali | Glass |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1.3 W |
| Ters Akım | 1 uA |
| Empedance (Zzt) | 4 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 6.2 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 1.3W 6.2V ±5% DO41 THT - BZX85C6V2-TAP
, BZX85C6V2-TAP
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.