DIODE U.FAST Single 3A 600V SMT DO214AB (SMC) - MURS360T3G
22,32₺
Vergiler Hariç: 18,60₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MURS360T3G
- SKU: MURS360T3G
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Ultra Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AB (SMC) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 3 A |
| Voltaj (VRRM) | 600 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 75 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Epoxy |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +175 °C |