DIODE U.FAST Single 2A 1000V THT DO15 - HER208
2,32₺
Vergiler Hariç: 1,93₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HER208
- SKU: HER208
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | DC CORP. |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | High Efficiency Rectifier |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO15 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 2 A |
| Voltaj (VRRM) | 1000 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 100 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST Single 2A 1000V THT DO15 - HER208
, HER208
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.