DIODE U.FAST SINGLE 1A 600V DO214AC (SMA) SMT - US1J-TP
2,26₺
Vergiler Hariç: 1,89₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: US1J-TP
- SKU: US1J-TP
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | M.C.C. |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Ultra Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AC (SMA) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1 A |
| Voltaj (VRRM) | 600 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 75 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Epoxy |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST SINGLE 1A 600V DO214AC (SMA) SMT - US1J-TP
, US1J-TP
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.