DIODE U.FAST SINGLE 1A 200V DO214AC (SMA) SMT - US1D_R1_00001
2,86₺
Vergiler Hariç: 2,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: US1D_R1_00001
- SKU: US1D_R1_00001
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Ultra Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AC (SMA) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1 A |
| Voltaj (VRRM) | 200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 50 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST SINGLE 1A 200V DO214AC (SMA) SMT - US1D_R1_00001
, US1D_R1_00001
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.