DIODE U.FAST Dual Cat. 2x10A 200V THT TO220AB - STTH1602CT
29,25₺
Vergiler Hariç: 24,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: STTH1602CT
- SKU: STTH1602CT
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Ultra Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual Common Cathode |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Polarite | None |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 10 A |
| Voltaj (VRRM) | 200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 21 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +175 °C |