DIODE TVS 9V8 10VC 2-XDFN - RF2945-000
27,79₺
Vergiler Hariç: 23,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RF2945-000
- SKU: RF2945-000
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0402 DFN |
| Yön | Bi-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 7 V |
| Ters Akım | 25 nA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 2 A |
| Güç (Tepe Darbe) | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE TVS 9V8 10VC 2-XDFN - RF2945-000
, RF2945-000
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.