DIODE TVS 7VWM/14VWM SOD882 SMD - VCUT0714A-HD1-GS08
4,44₺
Vergiler Hariç: 3,70₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VCUT0714A-HD1-GS08
- SKU: VCUT0714A-HD1-GS08
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD882 |
| Yön | Bi-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 7 ~ 14 V |
| Ters Akım | 100 nA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 5 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 63 W |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE TVS 7VWM/14VWM SOD882 SMD - VCUT0714A-HD1-GS08
, VCUT0714A-HD1-GS08
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.