DIODE TVS 600W 60V DO214AA SMB - SMBJ60A-HT
3,14₺
Vergiler Hariç: 2,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SMBJ60A-HT
- SKU: SMBJ60A-HT
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AA (SMB) |
| Yön | Uni-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 60 V |
| Ters Akım | 5 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 6.2 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 600 W |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE TVS 600W 60V DO214AA SMB - SMBJ60A-HT
, SMBJ60A-HT
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.