DIODE TVS 600W 376V DO-15 THT - P6KE440ARL
7,77₺
Vergiler Hariç: 6,47₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: P6KE440ARL
- SKU: P6KE440ARL
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO15 |
| Yön | Uni-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 376 V |
| Ters Akım | 500 nA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 1 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 600 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
DIODE TVS 600W 376V DO-15 THT - P6KE440ARL
, P6KE440ARL
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.