DIODE TVS 5VM 8VC SOT23-3L - 824022
14,49₺
Vergiler Hariç: 12,07₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 824022
- SKU: 824022
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | N/A |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Yön | Bi-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 5 V |
| Ters Akım | 2.5 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 15 A |
| Güç (Tepe Darbe) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE TVS 5VM 8VC SOT23-3L - 824022
, 824022
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.