DIODE TVS 5.25VWM SOT23 - ESDA6V1L-STM
5,66₺
Vergiler Hariç: 4,71₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: ESDA6V1L-STM
- SKU: ESDA6V1L-STM
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | N/A |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Yön | Uni-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 5.25 V |
| Ters Akım | 20 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 18 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 300 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |