DIODE TVS 3000W 100V DO214AB (SMC) SMT - SMDJ100A-DC
27,30₺
Vergiler Hariç: 22,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SMDJ100A-DC
- SKU: SMDJ100A-DC
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | DC CORP. |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AB (SMC) |
| Yön | Uni-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 100 V |
| Ters Akım | 5 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 18.52 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 3 kW |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
DIODE TVS 3000W 100V DO214AB (SMC) SMT - SMDJ100A-DC
, SMDJ100A-DC
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.