DIODE TVS 130W 5V SOT23 - PESD5V0S2BT,215
3,21₺
Vergiler Hariç: 2,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PESD5V0S2BT,215
- SKU: PESD5V0S2BT,215
Urun Detaylari
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Yön | Bi-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 5 V |
| Ters Akım | 5 nA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 12 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 130 W |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE TVS 130W 5V SOT23 - PESD5V0S2BT
, 215
, PESD5V0S2BT
, 215
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular