DIODE STAND.Single 1.5A 200V THT DO204AC (DO15) - 1N5393
1,32₺
Vergiler Hariç: 1,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1N5393
- SKU: 1N5393
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | DC CORP. |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO15 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1.5 A |
| Voltaj (VRRM) | 200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE STAND.Single 1.5A 200V THT DO204AC (DO15) - 1N5393
, 1N5393
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.