DIODE STAND. Single 6A 50V THT R6 - 6A05
5,19₺
Vergiler Hariç: 4,32₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 6A05
- SKU: 6A05
Ürün Detayları
| Kategori | PCB Konnektörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-3.96A |
| Cinsi | Male |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 5 (1x5) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 3.96 mm |
| Kontak Kaplaması | Tin |
| Gövde Rengi | White |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C~+85 °C |
Etiketler:
DIODE STAND. Single 6A 50V THT R6 - 6A05
, 6A05
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.