DIODE STAND. Single 3A 1000V SMT DO214AA (SMB) - S3M-SMB-JQ
1,54₺
Vergiler Hariç: 1,28₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: S3M-SMB-JQ
- SKU: S3M-SMB-JQ
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | JIAQI |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AA (SMB) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 3 A |
| Voltaj (VRRM) | 1000 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE STAND. Single 3A 1000V SMT DO214AA (SMB) - S3M-SMB-JQ
, S3M-SMB-JQ
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.