DIODE STAND. Single 10A 1500V TO220F-2L THT - FFPF10F150STU
41,95₺
Vergiler Hariç: 34,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FFPF10F150STU
- SKU: FFPF10F150STU
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220F-2L |
| Polarite | None |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 10 A |
| Voltaj (VRRM) | 1500 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 170 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
DIODE STAND. Single 10A 1500V TO220F-2L THT - FFPF10F150STU
, FFPF10F150STU
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.