DIODE SOFT RECOVERY SINGLE 433A 1200V CHASSIS DISC - M0433WC120
8.238,32₺
Vergiler Hariç: 6.865,27₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: M0433WC120
- SKU: M0433WC120
Ürün Detayları
| Kategori | Disk Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS WESTCODE |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Soft Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 433 A |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 3.5 us |
| Kılıf / Kasa Materyali | Ceramic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE SOFT RECOVERY SINGLE 433A 1200V CHASSIS DISC - M0433WC120
, M0433WC120
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.