DIODE SCHOTTKY 7A 60V POWERDI5 - PDS760-13
29,46₺
Vergiler Hariç: 24,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PDS760-13
- SKU: PDS760-13
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PowerDI5 |
| Polarite | None |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 7 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 60 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |