DIODE SCHOTTKY 70mA 70V SOD323 SMT - BAS70J SOD-323
2,00₺
Vergiler Hariç: 1,66₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BAS70J SOD-323
- SKU: BAS70J SOD-323
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Barrier Diode |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD323 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 70 mA |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 70 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | +125 °C |