DIODE SCHOTTKY 70mA 70V DFN1006-2 - BAS70L,315
17,24₺
Vergiler Hariç: 14,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BAS70L,315
- SKU: BAS70L,315
Urun Detaylari
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Diode |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DFN1006-2 (SOD882) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 70 mA |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 70 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE SCHOTTKY 70mA 70V DFN1006-2 - BAS70L
, 315
, BAS70L
, 315
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular