DIODE SCHOTTKY 5A 60VSOD128 - PMEG60T50ELP-QX
15,87₺
Vergiler Hariç: 13,22₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PMEG60T50ELP-QX
- SKU: PMEG60T50ELP-QX
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD128 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 5 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 60 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |