DIODE SCHOTTKY 500MA 40V SOD123 - MBR0540-TP
1,94₺
Vergiler Hariç: 1,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MBR0540-TP
- SKU: MBR0540-TP
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | M.C.C. |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD123 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 500 mA |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 40 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |